Hemen Ara: 0 (553) 298 47 48

Çalışma Sistemimiz

Sürekli yazılı bir bilgilendirme oluşturulur her iki tarafta da yetkili kişiler belirlenir tüm iş talepleriniz yazılı briefle başlatılır. Bu olası tüm iletişim aksaklıklarını engeller tüm işlerin sonuçları değerlendirilir, onay alınır ve çıkan verilere göre hareket edilir. Tüm yaklaşımlar kişisel düşüncelerden çok pazar araştırma sonuçlarına göre objektif olarak belirlenir onay alınmadan firmanızla ilgili herhangi bir faaliyette bulunulmaz. Yaratıcılık ve kaliteli işin zamanla ilişkili olduğundan, işin gerektirdiği zaman teknik olanaklar dikkate alınarak, karşılıklı anlayışla kararlaştırılmalıdır.

Web Tasarım

İnternet Sitesi Oluşturma Hizmeti;

John DoeDoktor, avukat, muhassebeci farketmez kendinize özel kişisel bilgi ve özelliklerinizi yayınlamak istediğiniz. V - Card sitelerinizi yapabiliriz.

Grafik Tasarım

Kurumsal Kimlik Yaratım Hizmeti;

John DoeYeni kuruluş ya da kimlik düzenleme gibi işlemlerinizde benzersiz tasarımlar ile sadece size özgün yeni bir kimlik yapıyoruz.

Toplu Mail

Toplu Kampanya Maili Gönderimi;

John DoeVar olan müşteri portföyünüz e firmanız ya da ürünleriniz hakkında periyodik olarak bilgi mailleriniz yönetimi ile ilgili çalışmalar yapabiliriz.

Dijital Dergi

Online Ürünler Kataloğu;

John DoeOnline ürün ya da tanıtım kataloglarının 2012 yılında en çok kullanılan web elementi, şirketinize ait dijital bir ürün kataloğu yapabiliriz.

Danışmanlık Hizmeti

Proje Danışmanlık Hizmetleri;

John DoeVar olan hosting, site, blog ve görsel çalışmalarınızda hatta server larınızda güncelleme bakım ve güvenlik tasaması çalışmaları yapabiliriz.

Sunucu Sistemleri

Hosting ve Domain Alt Yapısı;

John DoeTekno Parkta yer alan server larımızda sizler için ekonomik hosting paketleri sunabilir ve teknik anlamda destek verebiliriz.

Organizasyon Hizmetleri

Proje Organizasyon Hizmetleri;

John DoeFuarcılık, medya planlama ve açık hava reklamcılığı gibi alanlarda şirketleriniz için profesyonel organizasyon çözümleri sunabiliriz.

İnternet Reklamcılığı

Google Adwords Sistemi;

John DoeGoogle, Facebbok,  Hürriyet gibi popüler reklam mecralarını kullanarak web sitenizin ziyaretçi sayısını arttırarak müşteri portfoyünüzü genişletin.

Mail listemize kayıt olarak güncel haber ve kampanyalardan haberdar olun.