Hemen Ara: 0 (553) 298 47 48
Yazdır

Sorularınıza Cevap Bulun

Yazar: Sistem Yöneticisi. Yayınlanma Sayfa İçerikleri

 • Neden bir web sitesi açmalıyım?

  Bir web sitesine sahip olmak, firmanıza yepyeni kapılar aralar. Ürünlerinizi daha çok satabilmek için hedef kitlenize etkin şekilde ulaşıp ürünlerinizi ve firmanızı tanıtmanız gerekir. En geniş kitlelere, en uygun maliyetler, 24 saat kesintisiz sadece web sitenizle ulaşabilirsiniz.

 • Domain (alan adı), host (web alanı) nedir, bunlar size mi ait?

  Evet fiyatlarımız dahilinde Domain ve Hosting hizmetinizide biz 1 (bir) yıllık sağlıyoruz. Tasarımlarımızın internette dağıtılmasını önlemek amacı ile sadece kendi server sistemimizde hizmete açabiliyoruz. Domainizi ise kişi kendisi kontrol altınd tutabilir.

 • Web sitelerinin güncellenmesini biz yapabilirmiyiz veya siz yapıyormusunuz?

  Yaptığımız web siteleri tamamen profosyonel programlarda oluşturulduğu için değişikliklerin yapılması da bu programlar hakkında bilgi sahibi olmayı gerektiriyor. Genellikle web sitelerini yapıp teslim ettikten sonra değiştirme, güncelleme işleri ile ilgilenmezsek sitede bozulmalar oluyor ve web sitesinin düzeltilmesi imkansız hale gelebiliyor. Bu nedenle sitelerin değiştirilmesi web tasarımcıları tarafından yapılması daha sağlıklı olmaktadır. 500 TL ve üzeri web paketlerimizin kendilerine ait kontrol panelleri yer almaktadır, oluşturulan sayfa içeriklerini kendinizde kolaylıkla yapabilirsiniz ya da Teknik Destek Paketlerimizden satın alarak bizden de müşteri panelini kullanarak güncelleme desteği alabilirsiniz.

 • İnternet siteme ait kaç adet e-posta adresi alabilirim, e-posta yönetim paneli mevcut mu?

  Sizin şçin en uygun olan paketi belirledikten sonra sistem özellikleri paket bilgilerinin bulundugu sayfada yer almaktadır. Seçmiş oldugunuz web paketi size uygun ancak mail adresi yetersizliği konusunda sorun yaşanır ise ek ücret ile dilediğiniz kadar mail artışı yapılabilir. Ayrıca maillerinizi kontrol edebileceğiniz kolay ve türkçe yönetim panelinede sahip olabileceksiniz.

 • İletişim veya diğer formlardan gelen mesajlar bize mi geliyor?

  Web sitesinde oluşturacağımız iletişim formundan veya diğer formlardan gelen mesajların hangi e-posta adresine gitmesi istenirse oraya ulaşır, e-posta sahibi de cpanel dediğimiz yönetici panelini kullanarak e-mailleri görebilir ve cevap yollayabilir. İletişim formundaki mesajların birden fazla kişiyede gitmesi sağlanabilir.

 • Web sitem "google" sitesinde üst sıralarda yer alır mı?

  Yapmış olduğumuz tüm internet sitesi çalışmalarımız Google ve diğer arama motorlarına uyumludur ve mutlaka arama motorlarında gösterilir. Ancak internet reklamcılığı çok farklı bir uzmanlık olmasından dolayı istediğiniz sonuçlara ulaşabilmeniz İnternet Reklamcılı paketlerimizden size uygun olan paketimizi seçerek arama motorlarındaki konumunuzu çok daha hızlı ve kalıcı bir biçimde geliştirebiliriz.

 • Logo hazırlatırken ve logo tasarımında nelere dikkat etmeliyim?

  Sitenizde kullanacağımız logolar için çalışmalar esnasında size bilgi verilecektir. Gönderdiğiniz formatlarda logonuz sitenize entegre edilecektir. Logunuzun sizin tarafınızdan gelmemesi durumunda ise düz yazı karakterleri ile logo çalışmasıda yapılacaktır.

 • Bir internet sitem mevcut, fakat memnun değiliz, düzeltme veya değiştirme yapabilirmisiniz?

  Bir web siteniz var fakat memnun değilseniz bizim yapabileceğimiz size yeni baştan bir web sitesi tasarlayıp kurmak olur. Daha önceden yapılan bir web sitesinin tasarımcısı biz olmadığımız için siteyi değiştirip düzenlemek yeniden kurmaktan daha zordur. Özellikle web tasarımı yapılırken oluşturulan tasarım, resim, buton, flash gibi meteryallerin formatlarına sahip olmadığımız için bunları değiştirmemiz nerdeyse imkansızdır. Örneğin photoshop ta bir resim yapıldıysa bu resimin .jpg formatı ile bizde olması yeterli değildir. Oluşturulan resimin photoshop ta yapılmış .psd formatıda gereklidir. Web sitesinin domain (alan adı) ve hosting (web paketi) olarak kullanılan hizmetler aynen kalarak, istenirsede onlarıda değiştirerek site baştan kurulabilir. Kısaca bir web sitesini değiştirmek veya düzeltmek yerine, baştan tasarım ve kurulum yaparak siteyi kurmak daha avantajlıdır.

 • Ne kadar zamanda işleri teslim alabiliriz?

  Çalışmaların teslim süresi 3-5 gündür ancak müşterilerimiz için iş ve hayat stresin ve yogunlugunu göz önünde bulundurarak müşteriden gelecek bilgileri 7-10 güne kadar sitenize uygulayabiliriz 10 günü geçen çalışmalar otomatik olarak askıya alınacaktır ve bu durumda müşteri kendi bilgilerini kendisi siteye uygulamak durumundadır. Bu faliyetleri kendisi gerçekleştirememesi durumunda Teknik Destek Paketlerimizden satın alarak geç kalmış bilgilerinizi sitenizde güncelleme işinide biz yapabiliriz.

 • Gerekli bilgi, belge, resim vb. dökümanları size nasıl ulaştırabiliriz?

  Müşterilerimizin seçmiş olduğu web site paketleri zaten belirli sayfa içeriklerinden oluşmaktadır. Örnegin; Paketinizde Anasayfa, Hakkımızda, Referanslar, İletişim sayfaları yer alıyor ise sadece bu sayfalarda yazmak istediğiniz bilgileri ve sayfalarda kullanmak istediğiniz resimleri Belge Gönder düğmesini kullanarak bize Sipariş ve Ödeme işlemi tamamlandıktan sonra 10 gün içerisinde istediğiniz zaman gönderebilirsiniz.

 • Yaptırmış olduğumuz bir tasarımı beğenmessek ne olur?

  Teknik olarak yapmış olduğunuz çalışmaları begenmemek gbi bir durumunuz yok. Çünkü çalışmaların zaten demo çalışmalarını ve resimlerini görerek sipariş edebilir ve satın almış olacaksınız. Bu durumda seçmiş oldugunuz çalışmaları iade etmeniz söz konusu değildir. Ancak sistemsel olarak sunucularımızdan kaynaklı hatalardan dolayı kapanmaların olması durumunda 60 gün içerisinde para iadesi isteyebiliriz. Sunucularımızdan dolayı kapanmalar ve iade işlemleri ile ilgili detaylı bilgi almak için Hizmet Sözleşmemizi okumanızı öneririz.

 • İnternet sitemizin "google adwords" ile reklamını yapabilirmisiniz?

  İnternet sitelerinin google adwords ile reklam hizmetleri tüm işlemleri ile yapılır. Özellikle reklamlar için gerekli banner reklamları tarafımızdan uygun ve istenilen formatlarda hazırlanarak google adwords ile yayınlanır. Google adwords yanısıra diğer reklam banner hizmetleride tarafımızdan tasarlanarak hazırlanır. İstenilen boyutlarda ve formatlarda (resim, hareketli resim, flash) reklam bannerları özgün ve güncel şekilde tasarlanır. Adwords kampanyalarımız hakkında detaylı bilgi almak için Google Reklamları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 • Wordpress siteler hazılıyormusunuz?

  İsteyenlere wordpress içerik yönetimi ile özgün tasarımlar yapılmaktadır. Alt yapı tamamen wordpress fakat sitenin tasarımı tamamen bizim tarafımızdan yapılarak özgün içerik yönetimli ve google uyumlu siteler veya bloglar hazırlanmaktadır. Wordpress dünyada en çok kullanılan içerik yönetim sistemidir. PHP olması nedeniyle çok işlevsel, kullanışlı ve google dostu sitelerdir. Wordpress genellikle blog tarzı siteler için kullanılmakta ise de, CSS ile yeni tasarımlar yapılarak çok özgün siteler hazırlanabilmektedir. Wordpress sitelere yazı, resim veya içerik eklemek çok kolay olduğu için genelde tercih ediliyor.

Mail listemize kayıt olarak güncel haber ve kampanyalardan haberdar olun.